ua  |  ru  |  en
Головна Контакти Карта сайту
(044) 224-59-85
Про банк
Головна
   
Приватним клієнтам
   
Банківські метали
Кредити
Депозити
Розрахунково-касове обслуговування
Платежі населення
Платіжні картки
З картки на картку
Індивідуальні сейфи
Страхування
Грошові перекази
Банківські метали

Банківські метали

phone.gif Відділ операцій з банківськими металами (044)224-61-74

ПАТ «АПЕКС-БАНК» пропонує операції з банківськими металами фізичним та юридичним особам. Банківські метали – це довгострокові інвестиції, застава для отримання кредиту у банку, ефективний захист від інфляції а також приємний подарунок близьким вам людям та друзям. Банківські зливки використовуються в якості сировини для ювелірного виробництва, їх також легко зберігати та транспортувати – вони займають мало місця та невибагливі до умов зберігання. Операції з банківськими металами (за виключенням іноземних монет) не обкладаються ПДВ.

БАНКІВСЬКІ МЕТАЛИ з фізичною поставкою

ПАТ «АПЕКС-БАНК» пропонує зливки банківського золота та інших банківських металів провідних виробників, зареєстрованих Лондонською асоціацією ринку дорогоцінних металів (LBMA). ПАТ «АПЕКС-БАНК» здійснює продаж зливків банківських металів у всіх своїх відділеннях. Купівлю зливків і монет та продаж монет із дорогоцінних металів здійснюється в головному офісі банку за адресою м. Київ, вул. Печерська, 2/16. Відкриття та обслуговування депозитів у золоті також здійснюється у всіх відділеннях банку.

БАНКІВСЬКІ МЕТАЛИ без фізичної поставки

ПАТ «АПЕКС-БАНК» пропонує операції купівлі/продажу банківських металів на МВРУ за поточними світовими котируваннями дорогоцінних металів. ПАТ «АПЕКС-БАНК» здійснює відкриття/обслуговування поточних металевих рахунків; розрахунок за операцією купівлі/продажу банківських металів без фізичної поставки проводиться в національній валюті; після купівлі банківського металу на МВРУ проводиться його зарахування на поточний металевий рахунок – придбаний банківський метал або розміщується на депозит в банк (умови депозиту без фізичної поставки) або у разі сплати комісії банку та наявності зливків необхідних номіналів знімаються з рахунку у вигляді зливків.

Основні тарифи на операції з банківськими металлами для фізичних осіб
  1. Відкриття рахунку в банківських металах – 50,00 гривень;
  2. Купівля/продаж на МВРУ банківських металів – 0,10% (min 20,00 гривень) від суми операції;
 
01014, м. Київ, вул. Печерська 2/16
тел. (044) 224 59 85, факс: (044) 225 02 65
Web-Avangard